Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Kleszczowie

20 maj 2018

I.
Przeżywamy dziś w naszej parafii Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Naszą modlitwą otaczamy rodziców, dzieci i prosimy Matkę Bożą Anielską o opiekę.

II. W sobotę 26 maja przypada Dzień Matki w modlitwie powszechnej okolicznościowe wezwanie.

III. W najbliższą sobotę zapraszamy na godzinę 10:00 ministrantów i kandydatów na zbiórkę, a na 11:00 chórek.

IV. W niedzielę najbliższą po mszy św. o godzinie 12:0 zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

V. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. Walerego Orsika z Białorusi.

VI. Książka do nabycia Ks. Zygmunta Woźniaka.

VII. W czwartek 31 maja przypada Uroczystość Bożego Ciała, prosimy o przygotowania ołtarzy w tych samych miejscach jak w roku ubiegłym.

VIII. W tym tygodniu przypada:

- w poniedziałek – Święto Najśw. Maryi Panny Matki Kościoła.

- w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

- w sobotę – Wspomnienie Świętego Filipa Nereusza.

IX. Poświęcenie pól w tym tygodniu:

- w poniedziałek godzina 18:30 – Rogowiec

- w poniedziałek godzina 18:30 – Żłobnica (koło pani Szydłowskiej).

- w piątek godzina 1830 – Łuszczanowice

X. Dziękujemy  za posprzątanie  kościoła.  W sobotę prosimy pięć rodzin z Łuszczanowic bloku nr 40 E.

XI. Zachęcamy do nabywania naszego tygodnika  katolickiego „Niedziela”.

Dziś imieniny:
Joanny, Zuzanny