Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

06.07.2020 r. – 12.07.2020 r.

Poniedziałek


06.07.2020 r.
1700 1)+ Włodzimierza Nagodę
(w 3 r. śm.)

1730 1) + Jana Pawelca
– od syna Włodzimierza z synem Konradem
Wtorek


07.07.2020 r.
1700 1) + Zdzisława Kuca
– od wnuczki Małgorzaty z rodziną

1730 1) + Annę Michałek
– od Wspólnoty Mieszkaniowej Kilińskiego
53a w Rogowcu
Środa


08.07.2020 r.
1700 1) + Józefa, Halinę, Zbigniewa, Danutę, Zofię Kruszyńskich; Tomasza Mielczarka

1730 1) + Józefa Michałka
– od Heńka i Ewy z synami
Czwartek


09.07.2020 r.
1700 1) + Jerzego Bukowca – od brata z żoną

1730 1) + Wiesława Podawcę
– od Janiny Winkler z rodziną
Piątek


10.07.2020 r.
1700 1) + Stanisława Michałka
– od Józefa Bujacza i rodziny Stępniów

1730 1) + Jadwigę Pikus
– od synowej z dziećmi
Sobota


11.07.2020 r.
1600 Msza św. ślubna Karoliny Drzewieckiej i Kamila Błaszczyka

1700 1) + Franciszka
(w r. śm.),
Irenę Bujaczów;
zm. z rodziny
Bujaczów, Nagodów,
Pawłuszów

1730 1) + Tadeusza Kubiaka
(w 60 r. śm.); Kazimierę, Antoniego, Mariannę Kubiaków; Mieczysława, Bronisławę, Władysława Kucharskich; Franciszka, Juliannę, Antoninę Lelickich; Zofię, Jana Karasków; Mieczysława Budę; Mariannę, Józefa Rechenków; Mariannę, Henryka Sianos; Helenę, Eugeniusza Kuśmierków
XV Niedziela Zwykła
12.07.2020 r.
900 1) +Mieczysława, Genowefę, Józefa Stawiaków

1100 1) + Zofię, Czesława, Sylwestrę, Janinę Piotra Kierasińskich

1700 1) + Ks. Czesława Jabłońskiego (4 r. śm.)

INTENCJE MSZALNE

29.06.2020 r. – 05.07.2020 r.

Poniedziałek 
Uroczystość
św. Apostołów 
Piotra i Pawa 
29.06.2020 r.
900 1) + Wandę Janik
(15 r. śm.);
Annę Soboń
 17001) + Annę Michałek
– od koleżanki Niny Bujacz z mężem i dziećmi
Wtorek  
 30.06.2020 r.
17001) O Boże
błogosławieństwo,
zdrowie
i opiekę Matki Bożej
dla Jolanty i Zdzisława w 30 rocznicę ślubu
 17301) O Boże
błogosławieństwo,
zdrowie
i opiekę Matki Bożej
dla Kingi Wysockiej
w 18 rocznicę urodzin
Środa   
01.07.2020 r.
17001) Bogumiła Fracha
 17301) + Janinę Gajzler
– od córki Haliny
z rodziną
Czwartek   
02.07.2020 r.
17001) + Janinę Olbrych
– od wnuczki Edyty
z rodziną
 17301) + Stanisława Ziębę 
– od Anny Zysek
z rodziną
Piątek 
Święto
św. Tomasza Apostoła 
03.07.2020 r.
17001) + Zofię
(w r. śm.),
Konstantego, Marię,
Krzysztofa, Antoninę,
Juliannę, Zygmunta
Zyburów;
Annę, Romana
Stankiewiczów
 17301) + Jordana,
Władysława,
Bronisławę, Edwarda, Helenę Bujaczów;
Ignacego, Marcjannę Wochów
Sobota   04.07.2020 r.16001) O Boże
błogosławieństwo,
zdrowie,
opiekę Matki Bożej
dla Oliwii Bochman
z okazji 18 rocznicy
urodzin
 17001) + Ryszarda,
Wiesławę,
Andrzeja Podawców;
Ryszarda Matysiaka;
Daniela Młodawskiego;
Iwonę Wiśniewską
 17301) + Zenona Klewina
– od rodziny
Bednarskich
XIV Niedziela Zwykła  
 05.07.2020 r.
9001) + Wiktora
(w r. śm.),
Marię Misiaków;
Piotra Paciorka;
zm. z rodziny
Misiaków i Cieślów
 11001) + Helenę, Edwarda, Jordana, Władysława, Bronisławę Bujaczów
 17001) + Ks. Czesława
Jabłońskiego; Annę,
Władysława, Andrzeja Pędziwiatrów;
Annę, Stanisława
Stawowskich;
Wiesława
Kamińskiego

INTENCJE MSZALNE

22.06.2020 r. – 28.06.2020 r.

Poniedziałek  
 22.06.2020 r.
1700 1) + Annę Michałek
– od Tomasza Kołodziejskiego z rodziną
 17301) + Henryka Szymanka
– od rodziny Konieczków
Wtorek  
 23.06.2020 r.
17001) + Jordana Białka
– od wnuczki Martynki i synowej Agnieszki Białek
 17301) + Mariana Wincka
– od sąsiadów Baksalerskich
Środa 
Narodzenie 
św. Jana Chrzciciela
 24.06.2020 r.
17001) Janinę, Antoniego Moskotów
 17301) + Janinę, Jana Szczęsnych;
zm. z rodziny Szczęsnych i Pachów
Czwartek   
25.06.2020 r.
17001) + Ireneusza Kazimierczaka; Weronikę, Mieczysława Bindas
– od Ewy i Piotra Bindas z rodziną
 17301) Msza św. Dziękczynna za otrzymane łaski dla Adama i Marii z okazji kolejnej rocznicy sakramentu małżeństwa
Piątek   
26.06.2020 r.
17001) + Stanisławę Podawca
– od wnuczka Andrzeja z rodziną
 17301) Henryka Michałka – od mieszkańców z ulicy Południowej
Sobota   
27.06.2020 r.
14001) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Julii Witowskiej z okazji 1 rocznicy urodzin
 17001) + Jana Dróżdża
– od rodziny Gajzlerów
 17301) + Teodora
(w 16 r. śm.),
Zofię, Ryszarda Krasoniów; zm. z rodziny Krasoniów i Kabzińskich
XIII Niedziela Zwykła   
28.06.2020 r.
8001) + Krystynę, Edmunda Andersów; Elżbietę, Henryka Mataczów;
Tadeusza Mielczarka
 10001) + Kamilę Kołacińską (w 5 r. śm.);
Krzysztofa Józiaka
(w 3 r. śm.)
 12001) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Natalii z okazji 12 rocznicy urodzin
 17001) + Władysława Bednarskiego – z okazji imienin – od córek; Zbigniewa Miłka – od córek z rodzinami

INTENCJE MSZALNE

15.06.2020 r. – 21.06.2020 r.

Poniedziałek   15.06.2020 r.17001) + Tomasza Mielczarka (w 5 r. śm.)
 17301) + Józefa Michałka – od koleżanek i kolegów z oddziału Z2 KWB Bełchatów
Wtorek   16.06.2020 r.17001) Józefa Dyłę – Dyrekcji i Pracowników SP w Kleszczowie
 17301) + Jerzego Bukowca – od Janiny Siedlarek
Środa 
św. Brata Alberta 
17.06.2020 r.
17001) Jana Pawelca – od syna Grzegorza z córką Roksaną
 17301) Wiesława Podawcę – od siostrzenicy Marty
Czwartek   18.06.2020 r.17001) + Cecylię (w r. śm.), Jana, Bronisławę Rechenków; Rajmunda Herve; Arkadiusza Kowalczyka
2) + Stanisławę Podawca – od wnuczki Agnieszki z rodziną
Piątek 
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa 
19.06.2020 r.
9001) Stanisława Michałka – od rodziny Pazerów
 17001) + Henryka Michałka; Janinę Olbrych; Stanisława Ziębę; Zdzisława Kuca; Jana Pawelca; Annę Michałek; Lesława Sobczaka; Henryka Fracha; Eugeniusza Domagałę; Zdzisława Opasa; Kazimierę, Piotra Molków; Henryka Lepkę; Jerzego Płomińskiego; Czesławę Frach; Jordana Białka; Teresę Kotlarek – od Zenobii i Leszka Siców;Bożenę Kotlarek – od męża i dzieci; Jadwigę, Zenona Jagusiaków; Marię, Krzysztofa Zyburów; Wiesława Maziarza; Lucynę, Feliksa Rzeźników; Zofię Żarowską; Stanisława Stokłosę; Stanisławę Podawca; Tadeusza Jakubczyka; Stefanię Bujacz; Stefana Bujacza; Henrykę Kruszyńską – od chrześniaka Stanisława z rodziną; Tadeusza Michałka; Ryszarda Wypycha
Sobota 
Wspomnienie  Niepokalanego Serca NMP  20.06.2020 r.
17001) Andrzeja Susmęda
 17301) + Józefa Pikusa (w 10 r. śm.); Zofię Pikus; zm. z rodziny Pikusów; Stanisława Pikusa (w 35 r. śm.); Józefę, Dezyderiusza, Reginę Pikusów
XII Niedziela Zwykła   21.06.2020 r.8001) Zofię Zybura – od Jakuba z rodziną
 10001) + Wiktorię, Mieczysława Zalejskich; Wiesława, Szczepana, Antoninę Maziarz
 12001) + Otylię, Aleksandra Kruszyńskich; Mariannę, Jana Białków; Irenę, Mieczysława Białków
 17001) + Jana, Janinę, Halinę, Władysława, Jerzego Kochel

INTENCJE MSZALNE

08.06.2020 r. – 14.06.2020 r.

Poniedziałek
 Św. Jadwigi Królowej 
08.06.2020 r.
1700 1) + Stanisławę Podawca
– od wnuczki Justyny z rodziną
 17301) + Henryka Michałka
– od chrześnicy Beaty
Wtorek  
 09.06.2020 r.
17001) + Jana Pawelca
(w 1 r. śm.)
– od żony z rodziną
 17301) + Janinę Gajzler
– od syna Mariusza
Środa   
10.06.2020 r.
17001) + Józefa Sambora
– od Teresy Pawelec z rodziną
 17301) + Janinę Olbrych
– od chrześnicy Wiesławy z rodziną
Czwartek 
Uroczystość Najświętszego Ciała
i Krwi Chrystusa 
11.06.2020 r.
8001) + Stanisława Ziębę
– od Zofii Tatara
 1000ZA PARAFIAN
 1600Msza św. ślubna:
Karoliny Matyja i Piotra Nicerskiego
Piątek 
Bł. Męczenników
Ludwika Rocha 
Gietyngiera
i Maksymiliana Binkiewicza 
12.06.2020 r.
17001) + Eugeniusza Opasa
– od Mariana Biernackiego 
(w 13 r. śm.)
 17301) + Zdzisława Kuca
– od wnuczka Emila z rodziną
Sobota 
Św. Antoniego z Padwy
 13.06.2020 r.
1700NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE 
1) + Jerzego Koszura 
(w r. śm.);
Mariannę, zm. z rodziny Koszurów
i Kowalczyków
2) + Feliksę , Bogdana, Stefana Kucharskich
XI Niedziela Zwykła   14.06.2020 r.8001) + Annę Michałek
(w 1 r. śm.)
– od Zbigniewa i Nadii Janson
 10001) + Lesława, Natalię, Mariana Bęczkowskich;
Jana, Walentynę Radoszewskich i zm. dziadków
 12001) O Boże błogosławieństwo, zdrowie,
opiekę Matki Bożej
dla Oliwii z okazji 4 rocznicy urodzin
 17001) + Stanisławę Podawca
– od mieszkańców ul. Jarzębinowej w Kleszczowie