Intencje mszalne

Prosimy, aby osoba, która zamówiła intencję mszalną na dzień 26 maja na godzinę 12.00 skontaktowała się z księdzem. Można to uczynić osobiście w kancelarii lub dzwoniąc pod numer telefonu 793027428

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

PONIEDZIAŁEK
(22.04.2024 r.)
17001)+ Andrzeja Podawcę – od Agnieszki z rodziną
17301)+ Marka Pabicha – od kuzynki Mieci z mężem
WTOREK
(23.04.2024 r.)
17001)+ Stanisławę (w r. śm.), Jana Roczków; Mariannę, Józefa, Jerzego Płomińskich; Bronisławę, Juliana, Adama, Józefa Kuców
17301)+ Henryka Michałka – od Wójta i Pracowników Urzędu Gminy Kleszczów
ŚRODA
(24.04.2024 r.)
17001)+ Krzysztofa Pokorę – od siostrzenicy Iwony z rodziną
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Ks. Zygmunta Woźniaka;
+ Tomasza Bardę – od uczestników pogrzebu;
+ Andrzeja Gronczyńskiego – od uczestników pogrzebu;
+ Marka Kowalczyka – od uczestników pogrzebu;
+ Józefę Sionkowską – od uczestników pogrzebu;
+ Tadeusza Jarosa – od uczestników pogrzebu;
+ Tomasza Haładę – od uczestników pogrzebu
CZWARTEK
(25.04.2024 r.)
17001)+ Janinę Siedlarek – od sąsiadów Zbiesów i Błasińskich
17301)+ Barbarę Biernacką – od rodziny Olczaków
PIĄTEK
(26.04.2024 r.)
17001)+ Wandę Matyja – od chrześniaka Adama z rodziną
17301)+ Mariusza Kuśmierka – od rodziny Nowaków
SOBOTA
(27.04.2024 r.)
17001)+ Tadeusza Karpińskiego
18001)+ Wojciecha Sianosa – od żony i dzieci z rodzinami
V NIEDZIELA WIELKANOCNA
(28.04.2024 r.)
8001)+ Mariannę Kubiak – od siostry z rodziną
10001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Antoniego z okazji 1 rocznicy urodzin
12001)+ Halinę, Jacka Bąbol; Józefę, Bonifacego Górnisiewiczów
17001)+ Stefana Jasiaka – od syna Andrzeja

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

PONIEDZIAŁEK
(15.04.2024 r.)
17001)+ Beatę Baryła – od rodziny Kinów i Neumanów
17301)+ Konstantego (w r. śm.), Zofię, Marię, Krzysztofa, Antoninę, Juliannę, Zygmunta Zyburów; Annę, Romana Stankiewiczów
WTOREK
(16.04.2024 r.)
17001)+ Otylię Dudzińską – od rodziny Zyburów
17301)+ Barbarę Biernacką – od rodziny Pękalów i Jarząbkowskich
ŚRODA
(17.04.2024 r.)
17001)+ Adaminę Morawiec – od rodziny Bujaczów i Antczaków
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Ks. Zygmunta Woźniaka;
+ Elżbietę Szafrańską – od sąsiadów Sobocińskich;
+ Józefa Michałka – od syna Wiesława z rodziną;
+ Tomasza Haładę – od sąsiada Henryka Podawcy;
+ Małgorzatę Pabich – od uczestników pogrzebu;
+ Zofię Tatara – od uczestników pogrzebu
CZWARTEK
(18.04.2024 r.)
17001)+ Bronisławę Rudzką – od rodziny Kulińskich 
17301)+ Lesława Baryłę – od Stanisława Morawca z rodziną
PIĄTEK
(19.04.2024 r.)
17001)MSZA ŚWIĘTA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
+ Stanisława Stokłosę;
+ Henryka Lepkę;
+ Czesławę Frach;
+ Kazimierza Morawca; 
+ Wiesława, Alinę Morawiec;
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Weronikę, Franciszka Doroszów; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Wiesława Maziarza; 
+ Zofię Żarowską;
+ Marię, Krzysztofa Zyburów; 
+ Jadwigę, Zenona Jagusiaków; 
+ Stefanię Bujacz; 
+ Leszka Kulczyńskiego; 
+ Katarzynę Gembicką; 
+ Magdalenę Wilk;
——————————-
+ Genowefę Kwapisiewicz – od mieszkańców ulicy Zielonej;
+ Bożenę, Bogdana Kotlarków; Alinę, Henryka Walenczyk; Teresę, Zenona Kotlarków;
+ Andrzeja Gronczyńskiego;
+ Jordana Kowalskiego;
+ Grażynę Szczęsną;
+ Alfredę Banaszczyk;
+ Kazimierz Morawca;
+ Marka Kowalczyka;
+ Józefę Sionkowską;
+ Tadeusza Jarosa;
+ Wiesława Wojewodę; 
+ Jolantę Muszyńską;
+ Ks. Zygmunta Woźniaka
SOBOTA
(20.04.2024 r.)
17001)+ Krystiana Kubasiaka – od rodziny Bujaczów
18001)+ Wojciecha Sianosa – od Bogdana z Mariolą, Pawłem i Tomkiem z rodziną
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
(21.04.2024 r.)
8001)+ Marię Król – od rodziny Stępniów
10001)+ Pelagię Kotlewską (w 3 r. śm.); Józefa Koltarskiego; Jana Płomińskiego; Mieczysława Kuśmierka
12001)+ Józefa, Teresę Bartosik
Po Mszy świętej
Chrzest święty: Ignacy Henryk Marszalik
17001)+ Wandę Matyja – od Jacka Jakubczyka z rodziną

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

PONIEDZIAŁEK
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
(08.04.2024 r.)
9001)+ Janinę Kuśmierek – od sąsiadów Grzegorczyków
17001)+ Zofię (w 22 r. śm.), Stanisława, Emilię, Lucjana Westrychów; Izydora Lasotę
WTOREK
(09.04.2024 r.)
17001)+ Grażynę Szczęsną – od Sławomira Szczęsnego z rodziną
17301)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Pauliny i Mariusza z okazji 1 rocznicy ślubu
ŚRODA
(10.04.2024 r.)
17001)+ Janinę Siedlarek – od Stanisława Morawca z rodziną
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Ks. Zygmunta Woźniaka;
+ Jolantę Muszyńską – od uczestników pogrzebu;
+ Marcina Grzączkowskiego – od uczestników pogrzebu;
+ Tomasza Bardę – od uczestników pogrzebu;
+ Andrzeja Gronczyńskiego – od uczestników pogrzebu;
+ Jordana Kowalskiego – od uczestników pogrzebu;
CZWARTEK
(11.04.2024 r.)
17001)+ Mariannę Bujacz – od wnuczka Damiana z rodziną 
17301)+ Kazimierza Błaszczyka – od Tomka Grabarczyka z rodziną
PIĄTEK
(12.04.2024 r.)
17001)+ Halinę Mokracz – od syna Mariusza z Agnieszką i Anią
17301)+ Halinę Grabarczyk – od kuzynki Haliny Michalczyk
SOBOTA
(13.04.2024 r.)
16001)Ślub: Marlena Spaleniak i Patryk Grzejdziak
18001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Marty w 18 rocznicę urodzin – od rodziców i rodzeństwa 
III NIEDZIELA WIELKANOCNA
(14.04.2024 r.)
8001)+ Grzegorza (w r. śm.), Mariannę, Stefana, Janinę, Józefa Bujaczów; Apolonię, Bolesława Zatorskich
10001)+ Andrzeja, Feliksa, Bogdana, Stefana Kucharskich; zm. z rodziny Kucharskich i Utratów
12001)+ Mariana, Mariannę Wincek
17001)+ Anielę Woch (w 30 r. śm.); Feliksa (9 r. śm.) Woch

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY
(01.04.2024 r.)
10001)+ Antoninę Dyła (w 7 r. śm.); Rozalię, Adama Pietrzyków
12001)+ Senastiana Zatorskiego; Franciszka, Teodorę Zatorskich; Władysławę, Edmunda Stawickich; Józefa, Józefę, Tadeusza Klewin; Kazimierę Latocha; Zofię Psut
17001)Jerzego (w 5 r. śm.), Genowefę Fijak; Marię Najdek
WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY
(02.04.2024 r.)
17001)+ Otylię Dudzińską – od Zbigniewa z żoną i córką
17301)+ Barbarę Biernacką – od Jacka Baryły z rodziną
ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY
(03.04.2024 r.)
17001)+ Bronisławę Rudzką – od Bogumiły Nagodzińskiej z rodziną
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Ks. Zygmunta Woźniaka;
+ Wiesława Kuśmierka – od uczestników pogrzebu;
+ Alinę Morawiec – od uczestników pogrzebu;
+ Juliusza Ziółkowskiego – od uczestników pogrzebu;
+ Teresę Sznober – od uczestników pogrzebu;
+ Elżbietę Szafrańską – od kuzynki Teresy z dziećmi
CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY
(04.04.2024 r.)
17001)+ Zdzisława Kuca (5 r. śm.)
17301)+ Adaminę Morawiec – od sąsiadów Zbiesów i Błasińskich
PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY
(05.04.2024 r.)
17001)+ Marię Król – od Alicji Bujacz z rodziną
17301)+ Lesława Baryłę – od rodziny Jasiaków
SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY
(06.04.2024 r.)
15001)Chrzest święty: Jan Morawiec
16301)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Marii Bujacz z okazji 85 rocznicy urodzin
17001)+ Krystiana Kubasiaka – od brata Adriana z żoną i synem
18001)+ Barbarę Turlejską – od rodziny Gieroniów
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
(07.04.2024 r.)
8001)+ Mariannę. Franciszka, Stanisława, Kazimierza, Henryka Błaszczyków; Mariannę, Józefa, Józefa, Halinę Grabarczyków; Czesławę Frach; Bogumiłę Łysik z córkami
10001)+ Piotra Leśniewskiego – od rodziny Gieroniów
12001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Sławomira z okazji 39 rocznicy ślubu
Chrzest święty: Blanka Walas
17001)+ Lesława Bęczkowskiego (7 r. śm.)

NIEDZIELA PALMOWA

WIELKI PONIEDZIAŁEK
(25.03.2024 r.)
17001)+ Henryka (w 4 r. śm.), Ireneusza, Helenę Kina; Leokadię, Józefa Pędziwiatrów
17302)+ Barbarę Michałek (w r. śm.) – od wnuczki Wioli z rodziną
WIELKI WTOREK
(26.03.2024 r.)
17001)+ Dominika Rechenka – od wujka Marka z rodziną
17301)+ Krystynę Bujacz – od Marianny Michałek i rodziny Rajów
WIELKA ŚRODA
(27.03.2024 r.)
17001)+ Stanisława Zyburę (w r. śm.); Kazimierę, Franciszka Zyburów
17301)+ Stanisława, Martę, Władysława Ziębów; Barbarę Pietrzyk; Monikę Tatara; zm. z rodziny Szlugów i Ziębów
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Ks. Zygmunta Woźniaka;
+ Jolantę Muszyńską – od uczestników pogrzebu;
+ Marcina Grzączkowskiego – od uczestników pogrzebu;
+ Tomasza Bardę – od uczestników pogrzebu;
+ Józefa Michałka – od sąsiadów Nolbrzaków;
+ Józefę Sionkowską – od uczestników pogrzebu
WIELKI CZWARTEK
(28.03.2024 r.)
18001)MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ
WIELKI PIĄTEK
(29.03.2024 r.)
15001)NABOŻEŃSTWO DROGI KRZYŻOWEJ
18001)LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU
WIELKIA SOBOTA
(30.03.2024 r.)
1900LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ
1)+ Danutę, Wojciecha, Klarę, Franciszka, Jana Bednarskich; Wandę Franciszka Soboniaków
2)+ Adama, Stanisława, Zdzisława, Irenę Korzeniec; Stanisławę, Mariana, Zbigniewa Kasprzyków
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
(31.03.2024 r.)
6001)REZUREKCJA
ZA PARAFIAN
10001)+ Wiesława Maziarza
(w 7 r. śm.)
12001)+ Tadeusza Fracha
(w 34 r. śm.); Krystynę, Henryka Frachów; Mieczysława Jeziaka; zm. z rodziny Frachów i Ziębów
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
(01.04.2024 r.)
10001)+ Antoninę Dyła (w 7 r. śm.); Rozalię, Adama Pietrzyków
12001)+ Senastiana Zatorskiego; Franciszka, Teodorę Zatorskich; Władysławę, Edmunda Stawickich; Józefa, Józefę, Tadeusza Klewin; Kazimierę Latocha; Zofię Psut
17001)Jerzego (w 5 r. śm.), Genowefę Fijak; Marię Najdek

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

PONIEDZIAŁEK
(18.03.2024 r.)
17001)+ Józefę, Józefę, Józefa, Władysława Zarzyckich
2)O Szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Henryki
WTOREK
(19.03.2024 r.)
9001)+ Lesława Bujacza – od żony Alicji i córek z rodzinami
11001)SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN
17001)+ Tadeusza Gajzlera (w 1 r. śm.); Józefa, Irenę Gajzlerów; Janinę, Władysława Chojnackich
ŚRODA
(20.03.2024 r.)
17001)+ Zofię Tatara – od koleżanek i kolegów z pracy synowej Urszuli
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Ks. Zygmunta Woźniaka
+ Elżbietę Szafrańską – od cioci Basi z rodziną;
+ Wandę Matyja – od stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku;
+ Andrzeja Podawcę – od Piotra Kowalskiego z rodziną;
+ Stefana Jasiaka – od pracowników CMK z Rogowca
CZWARTEK
(14.03.2024 r.)
17001)+ Klemensa Skórę (w r. śm.); Jadwigę Skóra; Danielę, Eugenię, Franciszkę, Jana Tomczewskich
17301)+ Marię Król – od byłych pracowników Poczty i Telekomunikacji
PIĄTEK
(15.03.2024 r.)
17001)+ Otylię Dudzińską – od Krzysztofa z żoną i córką
2)+ Bronisławę Rudzką – od sąsiadów Jansonów
1800 DROGA KRZYŻOWA ULICAMI KLESZCZOWA
SOBOTA
(16.03.2024 r.)
16301)+ Irenę Barbarę Michałek – od syna Henryka z żoną
17001)+ Mateusza Guca – od rodziny Woźniaków z Katowic
18001)+ Józefa, Józefę Naturalnych
NIEDZIELA
(17.03.2024 r.)
8001)+ Jerzego Góreckiego (w 3 r. śm.); zm. z rodziny góreckich i Bladów
10001)+ Martę, Bolesław, Mariana Dydoniów; Marię, Kazimierza Trędkiewiczów
12001) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Zofii z okazji 1 rocznicy urodzin;
O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Ewy z okazji 6 rocznicy urodzin oraz dla Amelii z okazji 8 rocznicy urodzin
17001)+ Dariusz Kila (w 6 r. śm.)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

PONIEDZIAŁEK
(11.03.2024 r.)
17001)+ Dominika Rechenka – od babci Heleny Cieślik
17301)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Fabiana z okazji 12 rocznicy urodzin
WTOREK
(12.03.2024 r.)
17001)+ Jana Tatarę (w r. śm.); Zofię, Władysława Dudów
17301)+ Elżbietę Szafrańską (w 1 r. śm.)
ŚRODA
(13.03.2024 r.)
17001)+ Wandę Janson
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Ks. Zygmunta Woźniaka
+ Aurelię Pędziwiatr – od właścicieli i pracowników sklepu „Marzena”;
+ Kazimierza Błaszczyka – od Czesława Łysika z rodziną;
+ Elżbietę Szafrańską – od cioci Celiny z rodziną;
+ Jolantę Muszyńską – od uczestników pogrzebu;
+ Tomasza Bardę – od uczestników pogrzebu
CZWARTEK
(14.03.2024 r.)
17001)+ Beatę Baryła – od Krzysztofa Michałka; Anny Niedbały; Beaty Kamińskiej z rodzinami
17301)+ Teresę Sznober – od syna Roberta
PIĄTEK
(15.03.2024 r.)
17001)MSZA ŚWIĘTA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
+ Stanisława Stokłosę;
+ Henryka Lepkę;
+ Czesławę Frach;
+ Kazimierza Morawca; 
+ Wiesława, Alinę Morawiec;
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Weronikę, Franciszka Doroszów; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Wiesława Maziarza; 
+ Zofię Żarowską;
+ Marię, Krzysztofa Zyburów; 
+ Jadwigę, Zenona Jagusiaków; 
+ Stefanię Bujacz; 
+ Leszka Kulczyńskiego; 
+ Katarzynę Gembicką; 
+ Magdalenę Wilk;
——————————-
+ Włodzimierza, Franciszka, Feliksa, Mirosława, Wiesława Czechowiczów; Mariana, Wandę, Stefana, Zofię Ireneusza Kubisiów;
+ Elżbietę Szafrańską;
+ Tadeusza Gajzlera;
+ Bogusława Bujacza;
+ Juliusza Ziółkowskiego; 
+ Krystynę Bujacz;
+ Lesława Bujacza; 
+ Helenę Ozga; 
+ Zbigniewa Pazerę;
+ Józefa Kwartę;
+ Jolantę Muszyńską;
+ Marcina Grzączkowskiego;
+ Jana Wojewodę;
+ Tomasza Bardę;
+ Janinę Sztuk; 
+| Andrzeja Gronczyńskiego;
+ Jordana Kowalskiego;
+ Grażynę Szczęsną;
+ Alfredę Banaszczyk;
+ Kazimierz Morawca;
+ Marka Kowalczyka;
+ Józefa Michałka;
+ Ks. Zygmunta Woźniaka
18001)O zdrowie dla Katarzyny Kownackiej – od koleżanki z pracy
SOBOTA
(16.03.2024 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Ignacego w 2 rocznicę urodzin oraz dla Emila z okazji 4 rocznicy urodzin
18001)Msza święta w intencji za Ojczyznę
NIEDZIELA
(17.03.2024 r.)
8001)+ Mariannę, Mariana, Romana, Marka Pabichów; Teresę Buresz; Jadwigę, Mieczysława Winklerów
10001)+ Janinę, Józefa Frukaczów; Henrykę, Józefa, Józefę, Józefę, Antoniego Kruszyńskich
12001) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Olafa w 7 r. urodzin
17001)+ Honoratę, Józefa, Mariannę, Piotra Sulikowskich; Helenę, Józefa Gajewskich

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

PONIEDZIAŁEK
(04.03.2024 r.)
17001)+ Teresę (w 12 r. śm.) Kuc; Mariannę, Władysława, Janinę, Zenona, Zdzisława Kuc; Józefa, Antoninę Szlugów; Krzysztofa Cebulę
17301)+ Kazimierę, Kazimierza, Krzysztofa, Barbarę Kaczmarków
WTOREK
(05.03.2024 r.)
17001)+ Wiesława Wojewodę – od chrzestnej z rodziną
17301)+ Stanisława Dyłę – od córki Anny z rodziną
ŚRODA
(06.03.2024 r.)
17001)+ Irenę Barbarę Michałek – od wnuczki z mężem
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Eugeniusza Domagałę (w 4 r. śm.);
+ Elżbietę Szafrańską – od koleżanki Ewy z mężem i sąsiadów Biernatów;
+ Andrzeja Gronczyńskiego – od uczestników pogrzebu;
+ Jordana Kowalskiego – od uczestników pogrzebu;
+ Grażynę Szczęsną – od uczestników pogrzebu
CZWARTEK
(07.03.2024 r.)
17001)+ Emilię Westrych – od wnuczki Sylwii z rodziną
17301)+ Juliusza Ziółkowskiego – od syna Marcina
PIĄTEK
(08.03.2024 r.)
17001)+ Annę (w 23 r. śm.); Władysława, Andrzeja, Jordana Pędziwiatrów; Annę Stawowską; Annę Frach
17301)+ Teresę Krupską (w r. śm)
SOBOTA
(09.03.2024 r.)
16301)+ Alinę Mirawiec (w 1 r. śm.)
17001)+ Wiesławę Borowską – od syna
18001)+ Wiesławę Borowską – od sąsiadów syna Mariusza z ulicy Brzozowej w Kleszczowie
NIEDZIELA
(10.03.2024 r.)
8001)+ Mariana Zagórskiego; Janinę, Józefa Muskalskich; Stanisława Ciesielskiego
10001)+ Cecylię, Piotra, Mirosława Kochów; Kazimierę, Bolesława, Stanisława Grocholskich
12001) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Stanisława z okazji 1 rocznicy urodzin;
O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Igora z okazji 18 rocznicy urodzin
17001)+ Zdzisławę, Adama (w r. śm.), Kazimierza, Antoninę, Stefana Nagodów; Leona, Janinę Mantyków; Eugeniusza Fiszera

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

PONIEDZIAŁEK
(26.02.2024 r.)
17001)+ Wiesława Ryplewicza – od córki Renaty z rodziną
17301)+ Annę Gołasa – od chrześnicy Iwony z rodziną
WTOREK
(27.02.2024 r.)
17001)+ Franciszka Frukacza – od syna Bogdana z rodziną
17301)+ Marka Woźniaka – od Lucjana Woźniaka z rodziną
ŚRODA
(28.02.2024 r.)
17001)+ Wiesława Kuśmierka (w 1 r. śm.) – od syna Bartłomieja z rodziną
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Helenę Koch – od rodziny Rudzkich;
+ Elżbietę Szafrańską – od córki Toli z rodziną;
+ Józefa Michałka – od rodziny Skórów i Pasiaków;
+ Marka Moskota – od Włodzimierza i Anety Szalów z dziećmi z Brudzic;
+ Wandę Matyja – od Zenona Tomczewskiego z córkami: Magdaleną i Aleksandrą
CZWARTEK
(29.02.2024 r.)
17001)+ Władysławę Ciągło – od syna Ryszarda z żoną Teresą
17301)+ Alinę Morawiec – od syna Marcina z rodziną
PIĄTEK
(01.03.2024 r.)
17001)+ Wiesława Kuśmierka – od syna Łukasza z rodziną
17301)+ Tadeusza Gajzlera – od syna Dariusza z rodizną
18001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Kamili Szymanek z okazji 30 rocznicy urodzin
SOBOTA
(02.03.2024 r.)
14001)Chrzest święty: Liwia Piątczak
17001)+ Zbigniewa Miłka (w 6 r. śm.) – od żony z dziećmi; oraz za zmarłych z rodziny Miłków
18001)+ Danielę (w r. śm.); Zygmunta (w r. śm.) Soboń; Jana Mularczyka
NIEDZIELA
(03.03.2024 r.)
8001)+ Mateusza Guca – od rodziny Woźniaków z Katowic
10001)+ Alicję (w 1 r. śm.), Jana Szalów; Krystynę, Edwarda Żelazko
12001)+ Kazimierza, Helenę, Józefa, Jana, zm. z rodziny Olejników i Kajców
Po Mszy świętej:
Chrzest święty: Alicja Danuta Sadawa
17001)+ Zbigniewa, Marię Gala; zm. z rodziny Galów i Kurowskich

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

PONIEDZIAŁEK
(19.02.2024 r.)
17001)O powrót do zdrowia dla koleżanki z pracy Katarzyny Kownackicej
17301)+ Mariannę Bujacz – od wnuczki Renaty z rodziną
WTOREK
(20.02.2024 r.)
17001)+ Halinę Mokracz – od syna Zbigniewa z rodziną
17301)+ Halinę Grabarczyk – od córki Anny z rodziną
ŚRODA
(21.02.2024 r.)
17001)+ Krzysztofa Cybisa (w 1 r. śm.)
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
  + Kazimierza Błaszczyka – od chrzestnej;
+ Halinę Frach – od chrześnicy Anny z rodziną;
+ Elżbietę Szafrańską – od Marka i Anny Kil z rodziną;
+ Jolantę Muszyńską – od uczestników pogrzebu
CZWARTEK
(22.02.2024 r.)
17001)+ Janinę Siedlarek – od Józefa Siedlarka z rodziną
17301)+ Jordana Pędziwiatra – od siostry Urszuli z rodziną
PIĄTEK
(23.02.2024 r.)
17001)+ Dominika Rechenka – od chrzestnej z rodziną
17301)+ Halinę Grat – od córki Anny z rodziną
SOBOTA
(24.02.2024 r.)
17001)+ Waldemara, Dariusza Kil; Mariannę, Józefa Skóra; Irenę Pierzak; Helenę Jarzębską
18001)+ Jana Szczęsnego (w r. śm.); Janinę Szczęsną, zm. z rodziny Szczęsnych i Pachów
NIEDZIELA
(25.02.2024 r.)
8001)+ Wawrzyńca, Zygmunta, Eleonorę Ochyj; Kazimierza, Franciszkę, Edwarda, Henryka Grabowieckich; Józefa, Kazimierę Woch
10001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Łukasza z okazji 18 rocznicy urodzin
12001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Jakuba z okazji 18 rocznicy urodzin – od babci Iwony
17001)+ Tadeusza (w 3 r. śm.); Józefę, Stanisława; zm. z rodziny Pikus

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(12.02.2024 r.)
17001)+ Janinę Siedlarek – od Doroty i Danuty z synami
17301)+ Henryka Wysockiego – od Leszka, Barbary i Jacka Moskot
WTOREK
(13.02.2024 r.)
17001)+ Otylię Dudzińską – od Mariusza z żoną i córką
17301)+ Barbarę Biernacką – od rodziny Ciągło
ŚRODA
Popielec
(14.02.2024 r.)
9001)+ Bronisławę Rudzką – od sąsiadów Kuśmierków
17001)+ Jana Staszczyka – od szwagierki Haliny z rodziną
20301)NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
CZWARTEK
(15.02.2024 r.)
17001)+ Bolesława Włodarczyka – od Jana Kukwy
17301)+ Leszka Baryłę – od rodziny Stępniów i Zasówów
PIĄTEK
(16.02.2024 r.)
17001)MSZA ŚWIĘTA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
+ Wacławę, Tadeusza Jankowskich; 
+ Halinę Białek;
+ Jana Kochel;
+ Juliannę, Stefana, Mariana Podawców;
+ Stanisława Stokłosę;
+ Henryka Lepkę;
+ Czesławę Frach;
+ Kazimierza Morawca; 
+ Wiesława, Alinę Morawiec;
+ + Edwarda Tarkowskiego; 
+ Weronikę, Franciszka Doroszów; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Wiesława Maziarza; 
+ Zofię Żarowską;
+ Marię, Krzysztofa Zyburów; 
+ Jadwigę, Zenona Jagusiaków; 
+ Stefanię Bujacz; 
+ Leszka Kulczyńskiego; 
+ Katarzynę Gembicką; 
+ Magdalenę Wilk;
+ Józefę Sionkowską;
+ Mateusza Guca; 
+ Marka Woźniaka;
+ Wiesława Kuśmierka;
+ Alinę Morawiec;
+ Adama Nagodę; 
+ Elżbietę Szafrańską;
+ Tadeusza Gajzlera;
+ Bogusława Bujacza;
+ Juliusza Ziółkowskiego; 
+ Teresę Sznober;
+ Krystynę Bujacz;
+ Lesława Bujacza; 
+ Helenę Ozga; 
+ Zbigniewa Pazerę;
+ Józefa Kwartę;
+ Jolantę Muszyńską;
+ Marcina Grzączkowskiego;
+ Jana Wojewodę;
+ Czesława Baszuro;
+ Bogdana Różyckiego;
+ Tomasza Bardę;
18001)+ Marcina Grzymałę – od żony i córki
SOBOTA
(17.02.2024 r.)
17001)+ Mateusza Guca – od pracowników kopalni z oddziału ICK
18001)+ Edwarda Tarkowskiego (w r. śm.); Edwarda Tarkowskiego
I NIEDZIELA
Wielkiego Postu
(18.02.2024 r.)
8001)+ Czesława Siedlarka
10001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Dominika z okazji 14 rocznicy urodzin
12001)+ Anielę, Bronisława Tatarów; Mariana, Juliana, Mariannę Roczków; Antoninę Śluga; zm. z rodziny Tatarów i Roczków; Mariannę Kubiak
17001)+ Antoniego (w r. śm.), Lucynę, Andrzeja, Danutę Modrzejewskich
PONIEDZIAŁEK (29.01.2024 r.)
17001)+ Helenę Opas – od Jerzego Kuśmierka z rodziną
17301)+ Barbarę Biernacką – od rodziny Cieślaków i Urszuli Michałek z rodziną
WTOREK
(30.01.2024 r.)
17001)+ Mariannę Kowalską – od Teresy Pawelec z rodziną
17301)+ Otylię Dudzińską – od Danuty Ciągło z rodziną
ŚRODA
(31.01.2024 r.)
17001)+ Bronisławę Rudzką – od Włodzimierza i Alicji Bujacz z rodziną
2000 1)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Andrzeja Podawcę – od rodziny Skórów i Podawców;
+ Krzysztofa Pokorę – od kolegów z byłego oddziału M5;
+ Kazimierza Błaszczyka – od Iwony Błaszczyk;
+ Barbarę Grabczyńską – od rodziny Strzelczyków
CZWARTEK
(01.02.2024 r.)
17001)+ Adaminę Morawiec – Krystyny Stokłosa z rodziną
17301)+ Henryka Wysockiego – od rodzin: Wiśniewskich; Sobocińskich i Bladów
PIĄTEK
(02.02.2024 r.)
9001)+ Marię Król – od sąsiadów Moskotów i Grzybków
17001)+ Mariannę Kuśmierek – od najbliższych sąsiadów syna Krzysztofa
SOBOTA
(03.02.2024 r.)
17001)+ Jadwigę, Kazimierza, Ksawerę, Bolesława Sysków; Cecylię, Anastazego Bujaczów
18001)+ Pawła, Wincentego Grzeszcz
NIEDZIELA
(04.02.2024 r.)
8001)+ Andrzeja (w r. śm.), Olgę, Ludwika Gadzickich; Marię Halarewicz; Helenę Lach; Hieronimę Muchorowską
10001)+ Henrykę, Bolesława Bartoszewskich (w r. śm); zm. z rodziny Bartoszewskich; Kuców; Pyków; Ryszarda Albrychowicza
12001)+ Alfredę (w r. śm.), Mariana, Stanisława Woszczyków
17001)+ Mariana, Barbarę Bujaczów

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

III NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK 22.01.2024 r.

17.00+ Stefana Nowaka – od rodziny Kinów i Neumanów

WTOREK 23.01.2024 r.

17.00+ Helenę Opas – od Barbary Biernackiej z rodziną

ŚRODA 24.01.2024 r.

17.00+ Mateusza Guca – od najbliższych sąsiadów

Nowenna do św. Józefa

20.00+ Jana Cieślika (w r. śm.);
+ Edwarda (w r. śm.), Janinę Kulińskich;
+ Kazimierza Błaszczyka – od Jadwigi z rodziną;
+ Halinę Frach – od Marii i Pawła Bujaczów;
+ Elżbietę Szafrańską – od sąsiadów z Przedborza;

CZWARTEK 25.01.2024 r.

17.00+ Barbarę Biernacką – od Grażyny i Wojciecha Szczęsnych

PIĄTEK 26.01.2024 r.

17.00+ Marka Moskota – od pracowników GOPS – u w Kleszczowie

SOBOTA 27.01.2024 r.

17.00+ Otylię Dudzińską – od rodziny Roczków i Ciupów
18.00+ Stanisława (w 17 r. śm.), Irenę Bujacz; Wacława Fracha; Kazimierę, Jana Pacaków; Marka Klimczyka

NIEDZIELA 28.01.2024 r.

8.00+ Józefę, Stanisława Szydło; Henryka Guca; Juliana Otockiego; Mateusza Guca
10.00O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Julii Rybka w 1 rocznicę urodzin
12.00+ Henryka Wysockiego; Genowefę, Józefa, Mieczysława Stawiaków
Po Mszy świętej
Chrzest święty: Natalia Głowacka
17.00+ Janinę Romana Gurazdów

II NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK 15.01.2024 r.

17.00+ Mariana Tomaszczyka (w 38 r. śm.)

WTOREK 16.01.2024 r.

17.00 + Bronisławę Rudzką – od Heleny Gorząd z Zielpcina

ŚRODA 17.01.2024 r.

17.00+ Jakuba Kordysia – od całej rodziny Krupskich

Nowenna do św. Józefa

20.00+ Andrzeja Gronczyńskiego – od Krystyny Woźniak z rodziną;
+ Lesława Bujacza – od uczestników pogrzebu;
+ Zbigniewa Pazerę – od uczestników pogrzebu;
+ Józefa Kwartę – od uczestników pogrzebu;
+ Jolantę Muszyńską – od uczestników pogrzebu;

CZWARTEK 18.01.2024 r.

17.00+ Marzenę Wyczechowską – od koleżanek z pracy

PIĄTEK 19.01.2024 r.

17.00MSZA ŚWIĘTA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
+ Stanisława Stokłosę;
+ Henryka Lepkę;
+ Czesławę Frach;
+ Kazimierza Morawca; 
+ Wiesława, Alinę Morawiec;
+ Jana Cieślika; 
zm. z rodziny Cieślików i Józiaków;
+ Alfonsa, Zofię, Danielę, Dionizego, Józefę, Mariusza Kuśmierków; Franciszka, Mariannę Michalczyków; Cecylię, Jordana Szczepaniaków; Barbarę, Jerzego Olczyków;
+ Marcina Grzączkowskiego;
+ Jana Wojewodę;
+ Czesława Baszuro;
+ Bogdana Różyckiego;
+ Tomasza Bardę;
+ Janinę Sztuk;
+ Andrzeja Gronczyńskiego;
+ Jordana Kowalskiego;
+ Grażynę Szczęsną; 
+ Alfredę Banaszczyk;
+ Kazimierza Morawca;
+ Marka Kowalczyka;
+ Józefa Michałka;
+ Józefę Sionkowską;
+ Stefanię Bujacz; 
+ Leszka Kulczyńskiego; 
+ Katarzynę Gembicką; 
+ Henryka Lepkę; 
+ Staisława Stokłosę;
+ Marię, Krzysztofa Zyburów; 
+ Jadwigę, Zenona Jagusiaków; 
+ Czesławę Frach;
+ Mariana Sobocińskiego; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Weronikę, Franciszka Doroszów; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Wiesława Maziarza; 
+ Zofię Żarowską;

SOBOTA 20.01.2024 r.

17.00O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Lei z okazji 7 r. urodzin i Blanki z okazji 15 r. urodzin
18.00+ Andrzeja Traczyka – od siostry Ewy z rodziną

NIEDZIELA 21.01.2024 r.

8.00+ Mariannę (w 50 r. śm.); Waleriana, Henryka Szymanków; Piotra, Zofię, Mieczysława, Jana Skórów; Annę Smolarek
10.00+ Janinę, Hieronima Zyburów; Annę, Kamila Gasików; Daniela Jarkowskiego; Feliksę Walenczyk; zm. z rodziny Zyburów i Bujaczów
12.00+ Henryka Michałka (w 5 r. śm.)
17.00+ Janusza Modrzejewskiego (w 8 r. śm.)

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

PONIEDZIAŁEK
(08.01.2024 r.)
17001)+ Elżbietę, Teofila Satoła; zm. z rodziny Satołów i Spalińskich
17301)+ Barbarę Biernacką – od Jana Kuśmierka z rodziną
WTOREK
(09.01.2024 r.)
17001)+ Helenę Opas – od rodziny Ciągło
17301)+ Otylię Dudzińską – od Leszka i Renaty z dziećmi
ŚRODA
(10.01.2024 r.)
17001)+ Włodzimierza Czechowicza
2000 1)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Ireneusza Bujacza – od rodziny Stępniów;
+ Marka Moskota – od rodziny Łaksów i Cebulów;
+ Wandę Matyja – od Zyty i Tadeusza Król z Ujścia Gorlickiego; 
+Elżbietę Szafrańską – od koleżanek i kolegów córki Zofii z klasy;
+ Helenę Ozga – od dawnych mieszkańców Kamienia
CZWARTEK
(11.01.2024 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Adriana z okazji 21 rocznicy ślubu
17301)+ Adaminę Morawiec – od siostrzenicy Mieczysławy z dziećmi
PIĄTEK
(12.01.2024 r.)
17001)+ Adama, Irenę, Stanisława, Zdzisława Korzeńców; Stanisławę, Zbigniewa, Mariana Kasprzyków
17301)+ Henryka Wysockiego – od córki Danuty z rodziną
SOBOTA
(13.01.2024 r.)
17001)+ O zdrowie dla koleżanki z pracy Katarzyny Kownackiej oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
18001)+ Mateusza Guca – od mieszkańców z ulicy Południowej
NIEDZIELA
(14.01.2024 r.)
8001)+ Janinę (w r. śm.), Jordana, Bronisławę, Władysława, Helenę, Edwarda Bujaczów; Marcjannę, Ignacego Wochów
10001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Jacka z okazji 25 rocznicy ślubu
12001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Miłosza z okazji 18 rocznicy urodzin
17001)+ Stanisława Rzeźnika (w 31 r. śm.); Eugenię, Jerzego Rzeźników; zm. z rodziny Rzeźników i Szczęsnych

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
(01.01.2024 r.)
10001)+ Sylwestrę, Zofię, Czesława Kierasińskich; Sylwestra, Mariannę Ziółkowskich
12001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Zofii z okazji 90 rocznicy urodzin
17001)+ Sebastiana Zatorskiego (w r. śm.)
WTOREK
(02.01.2024 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Miłosza z okazji 16 rocznicy urodzin
17301)+ Jordana Pędziwiatra – od rodziny Zagórskich
ŚRODA
(03.01.2024 r.)
17001)+ Czesława Siedlarka – od Barbary Modrzejewskiej z synem Marcinem
2000 1)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Marka Moskota – od rodziny Domagałów i Pikusów;
+ Wandę Matyja – od Barbary Siwiak z Ropy; 
+Mariusza Kuśmierka – od rodziny Jansonów;
+ Krzysztofa Pokorę – od kolegi Stanisława z żoną;
CZWARTEK
(04.01.2024 r.)
17001)+ Janinę Siedlarek; Henryka, Marka Siedlarków
17301)+ Helenę Opas – od Mariusza Kopcia z rodziną
PIĄTEK
(05.01.2024 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Bernarda w 50 rocznicę urodzin
17301)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Agaty i Krzysztofa z okazji 22 rocznicy ślubu
SOBOTA
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
(06.01.2024 r.)
8001)+ Zofię Lec – od brata Henryka Gieronia z rodziną
10001)+ Władysława, Danielę, Tomasza, Łukasza Wożniaków
12001)+ Stefana Nowaka – od córki Danuty z rodziną
17001)+ Wiesława Modrzejewskiego (w 8 r. śm.)
NIEDZIELA
ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
(07.01.2024 r.)
8001)+ Piotra Leśniewskiego – od rodziny Roczków
10001)+ Wacława Fracha (w r. śm.)
12001)+ Marię, Zdzisława Mielczarków – od dzieci
17001)+ Władysławy Ciągło (w 1 r. śm.); Alfreda Ciągło 

IV NIEDZIELA ADWENTU

PONIEDZIAŁEK
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA (25.12.2023 r.)
0001)PASTERKA ZA PARAFIAN
10001)+ Józefa (w 2 r. śm.), Honoratę, Marię, Piotra Sulikowskich
12001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla rodzin Kulczyńskich; Marcinkowskich i Bujaczów
WTOREK ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA – PIERWSZEGO MĘCZENNIKA (26.12.2023 r.)
10001)+ Szczepana, Antoninę Kulów
12001)+ Jana Kochel (w 12 r. śm.); zm. z rodziny
17001)+ Jadwigę, Klemensa Skórów; Danutę, Eugenię, Franciszkę, Jana Tomczewskich
ŚRODA
(27.12.2023 r.)
17001)+ Alinę Morawiec – od męża Witolda
2000 1)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Kamila Tellera – od rodziny;+ Elżbietę Szafrańską – od Pawła i Marii Bujaczów; +Marcina Grzączkowskiego – od rodziny Kulińskich;
+ Tomasza Bardę – od uczestników pogrzebu;
+Janinę Sztuk – od uczestników pogrzebu
CZWARTEK
(28.12.2023 r.)
17001)+ Tadeusza Gajzlera – od żony Lucyny
17301)+ Irenę Barbarę Michałek – od synowej Marianny Michałek
PIĄTEK
(29.12.2023 r.)
17001)Juliusza Ziółkowskiego – od żony
17301)+ Teresę Sznober – od córki Ewy z mężem i synem
SOBOTA
(30.12.2023 r.)
16301)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Jolanty i Zbigniewa z okazji 40 rocznicy ślubu
17001)+ Adama Kuca (w 7 r. śm.); zm. z rodziny Kuców i Wojciechowskich
18001)+ Krystynę Bujacz – od syna Piotra z rodziną
NIEDZIELA
ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
(31.12.2023 r.)
8001)+ Elżbietę, Emiliana Stępniów; zm. z rodziny Stępniów i Dydoniów
10001)+ Ewę, Zygmunta, Mirosława zm. z rodziny Matusików; Rafała Grzączkowskiego
12001)+ Józefę Pikus; Stanisława, Tadeusza; zm. z rodziny Pikusów
17001)+ Łukasza Michałka (z racji urodzin)

III NIEDZIELA ADWENTU

PONIEDZIAŁEK
(18.12.2023 r.)
17001)+ Henrykę Wdowiak – od Teresy Pawelec z rodziną
17301)+ Halinę Grat – od Anny i Agaty Adamkiewicz
WTOREK
(19.12.2023 r.)
17001)+ Annę Gołasa – od siostry Ewy z synami
17301)+ Mateusza Guca – od pracowników ZOL – u w Bełchatowie
ŚRODA
(20.12.2023 r.)
17001)+ Franciszka Frukacza – od żony Teresy z córką Mariolą
2000 1)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Ireneusza Bujacza – od Marioli Bujacz;
+ Elżbietę Szafrańską – od znajomych Magdy i Andrzeja;
+ Lesława Bujacza – od uczestników pogrzebu;
+ Helenę Ozga – od sąsiadów z Kamienia z rodziny Satołów
CZWARTEK
(21.12.2023 r.)
17001)+ Janinę Kuśmierek – od rodziny Gorządów i Rudzkich
17301)+ Halinę Frach – od Janiny i Tadeusza Spaleniaków z rodziną
PIĄTEK
(22.12.2023 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Kornelii z okazji 18 rocznicy urodzin
17301)+ Marka Woźniaka – od sąsiadów Woszczyków
SOBOTA
(23.12.2023 r.)
17001)+ Wiesława Kuśmierka – od żony Aleksandry
18001)+ Władysławę Ciągło – od syna Wiesława z żoną Danutą
NIEDZIELA
(24.12.2023 r.)
8001)+ Zbigniewa Pazerę – od syna Cezarego z rodziną
10001)+ Mariana, Leokadię, Mirosława Perygów; Mieczysława Łaszka – od żony i dzieci
12001)+ Anielę Zięba (w 6 r. śm.); zm. z rodziny Ziębów; Chałubców; Paplickich; Kurowskich; Wawrzyniaków

II NIEDZIELA ADWENTU

PONIEDZIAŁEK (11.12.2023 r.)
9001)+ Czesława Siedlarka – od Ks. Zygmunta Woźniaka
17001)
2)
3)
+ Andrzeja Traczyka – od rodziny Baksalerskich;
+ Elżbietę Frączyńską; zm. z rodziny Frączyńskich i Kil
O powrót do zdrowia dla koleżanki z pracy Katarzyny Kownackiej
WTOREK
(12.12.2023 r.)
9001)+ Helenę Opas – od rodziny Tomczewskich
17001)
2)
+ Janinę Stankiewicz – od Agaty i Łukasza Kucharskich z dziećmi
+ Halinę Mokracz – od syna Włodka z rodziną
ŚRODA
(13.12.2023 r.)
9001)+ Lechosława Baryłę – od Seniorów z Kleszczowa
17001)+ Franciszka Błaszczyka; Mariannę, Henryka, Kazimierza, Stanisława Błaszczyków; Czesławę Frach; Bogumiłę Łysik z córkami
2000 1)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Wiesława Maziarza;
+ Halinę Grat – od rodziny Olczaków;
+ Elżbietę Szafrańską – od Mateusza Szafrańskiego;
+ Andrzeja Gronczyńskiego – od rodziny Stępniów;
CZWARTEK
(14.12.2023 r.)
17001)+ Halinę Grabarczyk – od kuzynki Haliny Koniecznej z rodziną
17301)+ Janinę Siedlarek – od wnuka Michała z żoną
PIĄTEK
(15.12.2023 r.)
17001)MSZA ŚWIĘTA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
+ Mateusza Guca;
+ Marka Woźniaka;
+ Wiesława Kuśmierka;
+ Alinę Morawiec;
+ Adama Nagodę;
+ Stanisława Dyłę;
+ Elżbietę Szafrańską;
+ Tadeusza Gajzlera;
+ Bogusława Bujacza;
+ Juliusza Ziółkowskiego;
+ Teresę Sznober;
+ Krystynę Bujacz;
+ Lesława Bujacza;
+ Helenę Ozga;
+ Zbigniewa Pazerę;
+ Józefa Kwartę;
+ Jolantę Muszyńską;
+ Teresę Roszak;
+ Marcina Grzączkowskiego;
+ Jana Wojewodę;
+ Czesława Baszuro;
+ Bogdana Różyckiego;
+ Tomasza Bardę;
+ Janinę Sztuk;
+ Andrzeja Gronczyńskiego;
+ Jordana Kowalskiego;
+ Grażynę Szczęsną; 
+ Alfredę Banaszczyk;
+ Stefanię Bujacz; 
+ Leszka Kulczyńskiego; 
+ Katarzynę Gembicką; 
+ Henryka Lepkę; 
+ Staisława Stokłosę;
+ Marię, Krzysztofa Zyburów; 
+ Jadwigę, Zenona Jagusiaków; 
+ Czesławę Frach;
+ Mariana Sobocińskiego; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Weronikę, Franciszka Doroszów; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Wiesława Maziarza; 
+ Zofię Żarowską; 
+ Alicję Styrna;
SOBOTA
(16.12.2023 r.)
17001)+ Stefana Nowaka – od Katarzyny i Mariusza Sulikowskich
18001)+ Wiesława Ryplewicza – od córki Justyny
NIEDZIELA
(17.12.2023 r.)
8001)+ Stefana Bujacza (w 4 r. śm.); Mariannę, Grzegorza, Janinę, Józefa Bujaczów; Apolonię, Bolesława Zatorskich
10001)+ Mariannę, Mariana Wincków
12001)+ Janinę Kuśmierek – od rodziny Stasiów
17001)+ Helenę Świątkowską – od Marzeny Madejczyk z rodziną

I NIEDZIELA ADWENTU

PONIEDZIAŁEK
(04.12.2023 r.)
17001)2)+ Barbarę Grabczyńską (26 greg.)+ Zbigniewa Spaleniaka (w r. śm.); Janinę, Sylwina, Stanisława Spaleniaków
18001)+ Arkadiusza Kowalczyka (w r. śm.)
WTOREK
(05.12.2023 r.)
17001)+ Barbarę Pietrzyk – od męża i dzieci – z okazji imienin
17301)+ Barbarę Grabczyńską (27 greg.)
ŚRODA
(06.12.2023 r.)
17001)+ Barbarę Grabczyńską (28 greg.)
2000 1)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Genowefę Błasińską (w 16 r. śm.); Ryszarda, Jana, Klementynę Błasińskich;
+ Janinę Stanisz – Rudzką – od Michała Rudzkiego z rodziną;
+ Elżbietę Szaferańską – od szwagra Jacka z rodziną;
+ Marcina Grzączkowskiego – od rodziny Kulińskich;
+ Krzysztofa Pokorę – od kolegów z byłego oddziału M5
CZWARTEK
(07.12.2023 r.)
17001)+ Mateusza Guca – od rodziny Janik
17301)+ Barbarę Grabczyńską (29 greg.)
PIĄTEK
(08.12.2023 r.)
9001)+ Władysławę Śluga (w 9 r. śm.); Władysławę, Feliksa, Henryka, Lucjana Ślugów; Mariannę, Stefana Kuśmierków; Franciszka Joachimiaka; Grzegorza Waleryna
17001)+ Barbarę Grabczyńską (30 greg.)
SOBOTA
(09.12.2023 r.)
17001)+ Marię Nowak – od rodziny Węglarskich
18001)+ Teodora Dylaka – od chrześniaka Krzysztofa
NIEDZIELA
(03.12.2023 r.)
8001)+ Franciszka, Janinę Wolnych; Pelagię, Leona Wolskich; zm. z rodziny Albrychowiczów; Muszyńskich; Krystynę Karczewską; Ks. Czesława Jabłońskiego
10001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Bronisławy z okazji 80 rocznicy urodzin
12001)+ Zofię, Władysława Dudów; Jana Tatarę
17001)+ Helenę Świątkowską – od Grzegorza Milera

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

PONIEDZIAŁEK
(27.11.2023 r.)
17001)+ Mateusza Guca – od cioci Anidy
17301)+ Barbarę Grabczyńską (19 greg.)
WTOREK
(28.11.2023 r.)
17001)+ Marię (w r. śm.); Krzysztofa, Zofię, Konstantego Zyburów; Zofię, Franciszka Olbrychów
17301)+ Barbarę Grabczyńską (20 greg.)
ŚRODA
(29.11.2023 r.)
17001)+ Barbarę Grabczyńską (21 greg.)
20001)+ Marię Kobus – od rodziny Bęczkowskich;
+ Mariusza Kuśmierka – od babci Marianny Cieślak;
+ Krzysztofa Pokorę – od Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczowie;
+ Stefana Jasiaka – od właściciela i pracowników firmy Jar-Trans
CZWARTEK
(30.11.2023 r.)
17001)+ Emilię Myjak (w 4 r. śm.), Mariannę, Władysława, Ryszarda Kijaków; Krzysztofa Skoczyńskiego; Jerzego Kowalczyka; Helenę Drobot
17301)+ Barbarę Grabczyńską (22 greg.)
PIĄTEK
(01.12.2023 r.)
17001)+ Zdzisława, Krystynę, Leonarda Perońskich; Mieczysława Kobylańskiego
17301)+ Barbarę Grabczyńską (23 greg.)
18001)+ Marka Woźniaka (w 1 r. śm.) – od dzieci
SOBOTA(02.12.2023 r.)
12001)Chrzest święty: Wiktoria Pieprzyk
1600 1)



2)
BARBÓRKA
O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i świętej Barbary dla Górników i ich Rodzin

+ Barbarę Grabczyńską (24 greg.)
18001)+ Piotra Paciorka (w r. śm.); zm. z rodziny Paciorków i Misiaków; Ks. Czesława Jabłońskiego
NIEDZIELA
(03.12.2023 r.)
8001)+ Zofię Żarowską (w 4 r. śm.); Daniela Kudasia; Salomeę Żarowską
10001)+ Łukasza Michałka (w 15 r. śm.)
12001)



2)
O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Wiktora z okazji 18 rocznicy urodzin;


O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Marcela Wieczorka z okazji rocznicy urodzin
17001)+ Barbarę Grabczyńską (25 greg.)

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(20.11.2023 r.)
17001)+ Kazimierza Błaszczyka – od chrześnicy Danusi z rodziną
17301)+ Barbarę Grabczyńską (12 greg.)
WTOREK
(21.11.2023 r.)
17001)+ Jadwigę Koch – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Kleszczowie
17301)+ Barbarę Grabczyńską (13 greg.)
ŚRODA
(22.11.2023 r.)
17001)+ Barbarę Grabczyńską (14 greg.)
20001)+ Barbarę Zynek – od rodziny Rudzkich;
+ Wandę Matyja – od chrześnicy Zofii z rodziną;
+ Andrzeja Podawcę – od Jerzego Jagusiaka z rodziną
+ Marka Pabicha – od koleżanek i kolegów z pracy z wydziału TWG
CZWARTEK
(23.11.2023 r.)
17001)+ Stefanię Bujacz (w r. śm.) i dusze w czyśćcu cierpiące
17301)+ Barbarę Grabczyńską (15 greg.)
PIĄTEK
(24.11.2023 r.)
17001)+ Mariannę Bujacz – od syna Józefa z żoną
17301)+ Barbarę Grabczyńską (16 greg.)
SOBOTA
(25.11.2023 r.)
17001)+ Remigiusza Gawłowskiego (w 2 r. śm.)
18001)+ Barbarę Grabczyńską (17 greg.)
NIEDZIELA
(26.11.2023 r.)
8001)+ Mariana Roczka (w r. śm.)
10001)+ Stanisława, Tadeusza Ślugów; Lilę Stępień; Mikołaja Paplickiego
12001)+ Antoninę, Kazimierza Szymurskich; Stanisławę Berg; Antoniego Dominiaka; Wiesława Ryplewicza
17001)+ Barbarę Grabczyńską (18 greg.)

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(13.11.2023 r.)
17001)+ Barbarę Grabczyńską (5 greg.)
17301)+ Janinę Stankiewicz – od Katarzyny i Wojciecha Jędrzejczyków
WTOREK
(14.11.2023 r.)
17001)O powrót do zdrowia koleżanki z pracy Katarzyny Kownackiej
17301)+ Barbarę Grabczyńską (6 greg.)
ŚRODA
(15.11.2023 r.)
17001)+ Barbarę Grabczyńską (7 greg.)
20001)+ Krystynę Poniewierską – od rodziny Rudzkich;
+ Marię Kobus – od Elżbiety Bujacz z rodziną;
+ Helenę Ozga – od uczestników pogrzebu;
+ Teresę Roszak – od uczestników pogrzebu;
+ Bogdana Różyckiego – od uczestników pogrzebu
CZWARTEK
(16.11.2023 r.)
17001)Za dusze w czyśćcu cierpiące
17301)+ Barbarę Grabczyńską (8 greg.)
PIĄTEK
(17.11.2023 r.)
17001)MSZA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
+ Danutę, Wojciecha, Klarę, Franciszka, Jana Bednarskich; Wandę Franciszka Soboniaków;
+ Stanisławę, Marian, Zbigniewa Kasprzyków;
+ Irenę, Stanisława, Adama, Zdzisława Korzeńców;
+ Mateusza Guca;
+ Marka Woźniaka;
+ Władysławę Ciągło;
+ Wiesława Kuśmierka;
+ Alinę Morawiec;
+ Adama Nagodę;
+ Stanisława Dyłę;
+ Elżbietę Szafrańską;
+ Tadeusza Gajzlera;
+ Irenę, Barbarę Michałek;
+ Bogusława Bujacza;
+ Juliusza Ziółkowskiego;
+ Teresę Sznober;
+ Krystynę Bujacz;
+ Lesława Bujacza;
+ Zbigniewa Pazerę;
+ Józefa Kwartę;
+ Jolantę Muszyńską;
+ Marcina Grzączkowskiego;
+ Jana Wojewodę;
+ Czesława Baszuro;
+ Tomasza Bardę;
+ Stefanię Bujacz; 
+ Leszka Kulczyńskiego; 
+ Katarzynę Gembicką; 
+ Henryka Lepkę; 
+ Stanisława Stokłosę;
+ Marię, Krzysztofa Zyburów; 
+ Jadwigę, Zenona Jagusiaków; 
+ Czesławę Frach;
+ Mariana Sobocińskiego; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Weronikę, Franciszka Doroszów; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Wiesława Maziarza; 
+ Zofię Żarowską; 
+ Alicję Styrna;
18001)+ Barbarę Grabczyńską (9 greg.)
SOBOTA
(18.11.2023 r.)
16301)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Bartosza z okazji 18 rocznicy urodzin
17301)+ Barbarę Grabczyńską (10 greg.)
18001)+ Magdalenę Muskała – od rodziny Chrząszczów i Gwoździków
NIEDZIELA
(12.11.2023 r.)
8001)+ Mariana (w 3 r. śm.); Alfredę Woszczyk
10001)+ Romana Marszała (w 6 r. śm.); Teresę, Zdzisława Marszał; Marię Król
12001)+ Mateusza Guca (w r. śm.)
17001)+ Barbarę Grabczyńską (11 greg.)

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(06.11.2023 r.)
17001)+ Stefana Nowaka – od rodziny Gaworów
17301)RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH
18001)MSZA ŚWIĘTA OKTAWALNA
WTOREK
(07.11.2023 r.)
17001)+ Danutę Tomczewską (w r. śm.); Eugenię, Franciszkę, Jana Tomczewskich; Jadwigę, Klemensa Skórów
17301)RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH
18001)
2)
+ Mateusza Guca – od rodziny Borczyków
MSZA ŚWIĘTA OKTAWALNA
ŚRODA
(08.11.2023 r.)
17001)+ Władysława Mikusa (w 19 r. śm.) – od syna z żoną i dziećmi
20001)MSZA ŚWIĘTA OKTAWALNA
20301)RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH
CZWARTEK
(09.11.2023 r.)
17001)+ Barbarę Grabczyńską (1 greg.)
17301)RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH
18001)MSZA ŚWIĘTA OKTAWALNA
PIĄTEK
(10.11.2023 r.)
17001)+ Stanisławę (w 4 r. śm.), Mariana, Irenę, Jacka Podawców; Bogdana Kordowskiego; Bronisławę, Józefa, Bogdana Batorów; Zbigniewa Spaleniaka
17301)+ Barbarę Grabczyńską (2 greg.)
SOBOTA
(11.11.2023 r.)
17001)+ Barbarę Grabczyńską (3 greg.)
17301)NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE W INTENCJI OJCZYZNY
18001)+ Marcina Grzączkowskiego – od synów z mamą
NIEDZIELA
(12.11.2023 r.)
8001)Eugenię Rzeźnik (w 9 r. śm.); Stanisława, Jerzego Rzeźników
10001)+ Pelagię Kotlewską – od sąsiadki Teresy z dziećmi
12001)+ Barbarę Grabczyńską (4 greg.)
17001)+ Krystynę, Władysława Bednarskich

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(30.10.2023 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Łucji i Zofii i ich rodziców
17301)+ Czesława Siedlarka – od rodziny Sobocińskich i Bladów
WTOREK
(31.10.2023 r.)
17001)+ Barbarę Pietrzyk – od Gabrieli i Henryka Michałków
17301)+ Barbarę Biernacką – od Moniki i Mariana Bujaczów
ŚRODA
(01.11.2023 r.)
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8001) 2)+ Zenona (w r. śm.), Jadwigę, Janinę, Władysława Jagusiaków; Janinę, Ludwika Bujaczów
+ Jerzego Tomesza (w 3 r. śm.)
1100

1200
1)

1)
PROCESJA ZA ZMARŁYCH NA CMENTARZU
MSZA ŚWIĘTA (NA CMENTARZU)
CZWARTEK
(02.11.2023 r.)
WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
17001)+ Helenę Opas – od Romki z rodziną
17301)RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH
18001)MSZA ŚWIĘTA OKTAWALNA
PIĄTEK
(03.11.2023 r.)
17001)+ Zofię, Halinę, Józefa Kruszyńskich; Janinę, Władysława Szulec; zm. z rodziny Kruszyńskich, Szulec i Kowalskich
17301)RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH
18001)MSZA ŚWIĘTA OKTAWALNA
SOBOTA
(04.11.2023 r.)
7301)O Boże błogosławieństwo dla rodzin i członków Koła Łowieckiego „Wola Grzymalina” oraz o zbawienie wieczne dla zmarłych członków Koła Łowieckiego
14001)Chrzest święty: Aleks Wlazłowski
17001)+ Irenę Stachowiak – od brata Wiesława z rodziną; siostry Danuty z rodziną; siostry Kazimiery z rodziną; od dzieci: Zbigniewa z rodzinami i córki Celiny
17301)RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH
18001)MSZA ŚWIĘTA OKTAWALNA
NIEDZIELA
(05.11.2023 r.)
8001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Jadwigi w 75 rocznicę urodzin
10001)+ Janinę Kuśmierek – od wnuka Marka z żoną i dziećmi
12001)+ Mariannę (w r. śm.); Wiktora Misiaków; Piotra Paciorka; Janinę, Jana Malinowskich; zm. z rodziny Cieślów i Misiaków
17301)RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH
17001)

2)
+ Mieczysława Kuśmierka

MSZA ŚWIĘTA OKTAWALNA

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(23.10.2023 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Mikołaja Kulczyńskiego z okazji 11 rocznicy urodzin
17301)+ Barbarę Pietrzyk – od sąsiadów Zbiesów
WTOREK
(24.10.2023 r.)
17001)+ Mateusza Guca – od Wioletty Parcheniak 
17301)+ Mirosława Kocha – od Firmy Mega – Serwis
ŚRODA
(25.10.2023 r.)
17001)+ Lucjana (w r. śm.), Irenę, Mariannę, Bronisława Szczęsnych; Marię, Jerzego, Włodzimierza Osumków; Wandę, Jana Gałkowskich
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Magdalenę Muskała – od rodziny Sobocińskich
+ Danutę Orłowską – od Kazimiery Tarkowskiej;
+ Teresę Roszak – od ucz. pog. 
+ Marcina Grzączkowskiego – od ucz. pog. 
+ Jana Wojewodę – od ucz. pog. 
+ Bogdana Różyckiego – od ucz. pog. 
CZWARTEK
(26.10.2023 r.)
17001)+ Józefa (w 10 r. śm.), Ludwikę Kierasińskich
17301)+ Janinę Stankiewicz – od Klubu Seniora ze Żłobnicy
PIĄTEK
(27.10.2023 r.)
17001)+ Józefę, Józefę, Józefa, Władysława Zarzyckich; Mariannę, Stanisława Wilkoszewskich
17301)+ Helenę Opas – od Janiny Radek z rodziną
SOBOTA
(28.10.2023 r.)
16301)+ Marcina Grzymałę – żony Karoliny i córki Apolonii
17001)+ Zofię, Franciszka Olbrychów; Marię, Krzysztofa, Zofię, Konstantego Zyburów
18001)+ Tadeusza Bujacza; zm. z rodziny Bujaczów; Wieczorków i Zasuwów
NIEDZIELA
(29.10.2023 r.)
8001)+ Irenę, Teresę, Bronisława, Stefana Zalewskich; Zofię, Stanisława, Stanisława Tomaszewskich; Helenę, Tonder, Franciszka Dziębowskiego
10001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Doroty i Armina z okazji 25 rocznicy ślubu
12001)+ Jana Ziębę (w 16 r. śm.); zm. z rodziny Ziębów; Chałubców; Kurowskich; Paplickich; Wawrzyniaków
17001)+ Eugenię, Józefa, Czesława Podawców; Kazimierę, Lucjana Szlugów; zm. z rodziny Szlugów, Podawców i Skórów

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(16.10.2023 r.)
17001)+ Czesława Siedlarka – od rodziny Misiaków
17301)+ Helenę Opas – od rodziny Mielczarków
WTOREK
(17.10.2023 r.)
17001)+ Marię Kobus – od wnuczka Jacka z rodziną
17301)+ Barbarę Biernacką – od rodziny Lepków i Madejczyków
ŚRODA
(18.10.2023 r.)
17001)+ Zmarłych z rodziny Nagodzkich; Czupryńskich i Gierachów
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Henryka Fracha (w r. śm.)
+ Elżbietę Szafrańską – od ucz. pog.
+ Wiesława Kuśmierka – od ucz. pog.
+ Tomasza Barde – od ucz. pog.
+ Czesława Baszuro – od ucz. pog.
+ Jolantę Muszyńską – od ucz. pog.
CZWARTEK
(19.10.2023 r.)
17001)+ Otylię Dudzińską – od Leszka i Renaty z dziećmi
PIĄTEK
(20.10.2023 r.)
17001)NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
+ Teresę, Zenona, Bożenę, Bogdana Kotlarków; 
+ Włodzimierza, Franciszka, Feliksę, Mirosława, Wiesława Czechowiczów; Wandę, Mariana Kubiś;
+ Annę Gołasa;
+ Mateusza Guca;
+ Marka Woźniaka;
+ Władysławę Ciągło;
+ Wiesława Kuśmierka;
+ Alinę Morawiec;
+ Adama Nagodę;
+ Stanisława Dyłę;
+ Elżbietę Szafrańską;
+ Tadeusza Gajzlera;
+ Irenę, Barbarę Michałek;
+ Bogusława Bujacza;
+ Juliusza Ziółkowskiego;
+ Teresę Sznober;
+ Krystynę Bujacz;
+ Lesława Bujacza;
+ Helenę Ozga; 
+ Zbigniewa Pazerę;
+ Józefa Kwartę;
+ Jolantę Muszyńską;
+ Marcina Grzączkowskiego;
+ Jana Wojewodę;
+ Stefanię Bujacz; 
+ Leszka Kulczyńskiego; 
+ Katarzynę Gembicką; 
+ Henryka Lepkę; 
+ Stanisława Stokłosę;
+ Marię, Krzysztofa Zyburów; 
+ Jadwigę, Zenona Jagusiaków; 
+ Czesławę Frach;
+ Mariana Sobocińskiego; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Weronikę, Franciszka Doroszów; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Wiesława Maziarza; 
+ Zofię Żarowską; 
+ Alicję Styrna;
+ Adaminę, Kazimierza Kuśmierków;
+ Ks. Jerzego, Aleksandra, Annę Barszcz;
+ Ewę, Adama Binkowskich
18001)+ Genowefę Kucharską (w 3 r. śm.); Mieczysława Kucharskiego
SOBOTA
(21.10.2023 r.)
17001)+ Zofię, Stanisława Madejczyków; Marię Wiaderną
18001)+ Antoninę Morawiec – od szwagra Ryszarda z rodziną
NIEDZIELA
(22.10.2023 r.)
8001)+ Genowefę Śluga (w r. śm.); Mariana, Edwarda, Stanisławę Ślugów; Zbigniewa Kruszyńskiego; Danutę Góra
10001)+ Mariannę, Jerzego Koszurów
12001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Sylwii i Marka z okazji 6 rocznicy ślubu
Po Mszy świętej:
Chrzest święty: Zuzanna Zalas
17001)+ Stanisława, Stefanię, Barbarę Świder; Józefa, Aurelię Norman; Ireneusza Roczka; Filipa Szyc

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(02.10.2023 r.)
17001)+ Elżbietę, Teofila Satołów; zm. z rodziny Satołów i Spalińskich
17301)+ Janinę Siedlarek – od wnuka Tobiasza z rodziną
WTOREK
(03.10.2023 r.)
17001)+ Wandę Matyja – od rodziny Fitów
17301)+ Henryka Michałka – od rodziny Zyburów
ŚRODA
(04.10.2023 r.)
17001)+ Adama (w 25 r. śm.), Mariana, Stanisławę, Czesławę Frach; zm. z rodziny Frachów i Błaszczyków
17301)+ Franciszka Matusika – od siostry Marii z mężem
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Teresę Nita – od siostry z rodziną;
+ Elżbietę Szafrańską – sąsiadów Zbiesów;
+ Jolantę Bartczak – od Wioli i Henryka Kuc;
+ Teresę Sznober – od rodziny Skórów;
+ Jolantę Muszyńską – od uczestników pogrzebu
CZWARTEK
(05.10.2023 r.)
17001)+ Andrzeja Podawcę – rodziny Sznoberów
17301)+ Marka Pabicha – od Ryszarda Bujacza
PIĄTEK
(06.10.2023 r.)
17001)+ Mariannę, Józefa, Jerzego Płomińskich; Bronisławę, Juliana, Adama, Józefa Kuców; Stanisławę, Jana Roczków
17301)+ Mariusza Kuśmierka – od cioci Ali
SOBOTA
(07.10.2023 r.)
17001)+ Jana Naturalnego (w 8 r. śm.); zm. z rodziny Naturalnych; Płomińskich; Błasińskich; Iskrzyńskich
18001)+ Jerzego Płomińskiego (w 5 r. śm.)
NIEDZIELA
(08.10.2023 r.)
8001)+ Franciszki, Jerzego, Stanisława, Wincentego, Rozalię Cyranów; Elżbietę, Wojciecha Gatnerów
10001)+ Józefa (w r. śm.), Stanisławę Kwapińskich; zm. z rodziny Kwapińskich i Wawrzyńczaków
12001)+ Tadeusza Mielczarka – od żony i Syna z rodziną; + Helenę, Jana Mielczarków
17001)+ Krystynę Frach (w r. śm.); Tadeusza, Henryka Frachów; Mieczysławę Jeziak; zm. z rodziny Frachów i Ziębów

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(25.09.2023 r.)
17001)+ Danutę Chyła – od syna Mariana z rodziną
17301)+ Marka Moskota – od Anety i Włodzimierza Szalów z dziećmi z Brudzic
WTOREK
(26.09.2023 r.)
17001)+ Mateusza Guca – od rodziny Kosiczaków
17301)+ Otylię Dudzińską – od kuzynów: Marka, Jerzego, Wiesława i Zbigniewa Kuśmierków
ŚRODA
(27.09.2023 r.)
17001)+ Bronisławę Rudzką – od rodziny Kierasińskich z Częstochowy
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Krzysztofa Pokorę – od kolegów z byłego Oddziału M5;
+ Stefana Jasiaka – od rodziny Szczęsnych;
+ Elżbietę Szafrańską – od Teresy Frukacz;
+ Jolantę Bartczak – od chrześnicy Moniki;
+ Barbarę Michałek – od rodziny Skórów
CZWARTEK
(28.09.2023 r.)
17001)+ Henryka Wysockiego – od córki Grażyny z mężem, synem i córką
17301)+ Adaminę Morawiec – od koleżanek synowej Renaty z Przychodni Mega – Med.
PIĄTEK
(29.09.2023 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Ks. Michała – od klubu Seniora z Kleszczowa
17301)+ Lesława Baryłę – od rodziny Różyckich z Wolicy
SOBOTA
(30.09.2023 r.)
17001)+ Helenę Leśniczek – od Kręgu Domowego Kościoła w Kleszczowie
18001)+ Magdalenę Wilk (w r. śm.)
NIEDZIELA
(01.10.2023 r.)
8001)+ Jerzego, Hipolita, Krystynę, Lucjana; zm. z rodziny Roczków i Pacholików
10001)+ Euzebiusza Bujacza (w 12 r. śm.); zm. z rodziny Bujaczów; Paciorków; Kselów; Barabaszów i Majznerów
12001)+ Feliksę (w r. śm.), Stanisława Nowackich; zm. z rodziny Nowackich i Kuśmierków; Henryka Michałka; Stanisława Cieślaka
17001)+ Marię, Zdzisława, Czesława Kobusów

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(18.09.2023 r.)
17001)+ Marcina Grzączkowskiego; zm. z rodziny Grzączkowskich
17301)+ Mirosława Kocha – od rodziny Grochalskich
WTOREK
(19.09.2023 r.)
17001)+ Czesława Siedlarka – od Kazimiery Dziembowskiej z rodziną
17301)+ Helenę Opas – od rodziny Molków z dziećmi
ŚRODA
(20.09.2023 r.)
17001)+ Mateusza Guca
20001)NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
+ Krzysztofa Pokorę – od Andrzeja z rodziną;
+ Mariannę Bujacz – od Kazimierza Skóry z rodziną;
+ Halinę Mokracz – od kuzynki Wiesławy z rodziną;
+ Elżbietę Szafrańską – od rodziny Frukaczów;
+ Jolantę Bartczak – od siostry Anny
CZWARTEK
(21.09.2023 r.)
17001)+ Irenę Szczęsną – od Kamila z żoną i synem
17301)+ Marię Kobus – od wnuczki Anety z rodziną
PIĄTEK
(22.09.2023 r.)
17001)+ Zenobię Kątną; Michała, Bronisławę Kątnych
17301)+ Barbarę Biernacką – od rodziny Jasiaków
SOBOTA
(23.09.2023 r.)
13001)Chrzest święty:
Maria Joanna Purzyńska
17001)+ Alinę Morawiec – koleżanek i kolegów z Politechniki Częstochowskiej
18001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Jasia z okazji 7 rocznicy urodzin – od rodziców i babci Marysi
NIEDZIELA
(24.09.2023 r.)
8001)+ Adama, Genowefę Bujaczów; zm. z rodziny Bujaczów i Kaczmarków
2)+ Barbarę Michałek – od rodziny Góreckich
10001)+ Janinę, Władysława Chojnackich; Jana, Janinę Woźniaków
12001)+ Mariannę Socha (w 5 r. śm.); Jerzego Socha; Henryka Prokulskiego; Bronisławę, Władysława, Mariana Różyckich
Po Mszy świętej
Chrzest święty:
Stanisław Jerzy Leśniewski
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Wojtusia z okazji 5 rocznicy urodzin 
2)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Sławomira z okazji urodzin

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

PONIEDZIAŁEK
(11.09.2023 r.)
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Aleksandry w 30 rocznicę jej urodzin
17301)+ Marię Nowak – od znajomych Podsiadłych i Widerów
WTOREK
(12.09.2023 r.)
17001)+ Helenę Leśniczak – od Dyrekcji i Pracowników Szkoły Podstawowej w Kleszczowie
17301)+ Mateusza Guca – od mieszkańców z ul. Południowej
ŚRODA
(13.09.2023 r.)
17001)+ Juliana Krupskiego (w 15 r. śm.)
20001)NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE+ Mariana Sobocińskiego – od chrześniaka Zdzisława z rodziną;+ Irenę Szczęsną – od Zdzisławy Wilczek z rodziną;+ Lilę Mach – od koleżanek z pracy i znajomych;+ Elżbietę Szafrańską – od teściowej Zofii;+ Jolantę Bartczak – od mamy
CZWARTEK
(14.09.2023 r.)
17001)+ Romana Satoła – od bratanic Moniki, Asi i Iwony z rodzinami
17301)+ Irenę, Stanisławę, Mariana, Jacka Podawców; Zbigniewa Spaleniaka; Józefę, Wawrzyńca Osetków; Bronisławę, Józefa, Bogdana Batorów
PIĄTEK
(15.09.2023 r.)
17001)MSZA ŚWIĘTA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
+ Mateusza Guca;
+ Marka Woźniaka;
+ Władysławę Ciągło;
+ Wiesława Kuśmierka;
+ Alinę Morawiec;
+ Adama Nagodę;
+ Stanisława Dyłę;
+ Elżbietę Szafrańską;
+ Tadeusza Gajzlera;
+ Irenę, Barbarę Michałek;
+ Bogusława Bujacza;
+ Juliusza Ziółkowskiego;
+ Teresę Sznober;
+ Krystynę Bujacz;
+ Lesława Bujacza;
+ Helenę Ozga; 
+ Zbigniewa Pazerę;
+ Józefa Kwartę;
+ Teresę Roszak;
+ Marcina Grzączkowskiego;
+ Jolantę Muszyńską;
+ Jana Wojewode;
+ Stefanię Bujacz; 
+ Leszka Kulczyńskiego; 
+ Katarzynę Gembicką; 
+ Henryka Lepkę; 
+ Stanisława Stokłosę;
+ Marię, Krzysztofa Zyburów; 
+ Jadwigę, Zenona Jagusiaków; 
+ Czesławę Frach;
+ Mariana Sobocińskiego; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Weronikę, Franciszka Doroszów; 
+ Edwarda Tarkowskiego; 
+ Wiesława Maziarza; 
+ Zofię Żarowską; 
+ Alicję Styrna
SOBOTA
(16.09.2023 r.)
14301)Chrzest święty: Wiktor Tomasz Gaweł
15001)Chrzest święty: Lena Górazda
16301)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Laury Krawczyk z okazji 1 rocznicy urodzin
17001)O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Jakuba z okazji 18 rocznicy urodzin
18001)+ Elżbietę, Emiliana Stępniów; zm. z rodziny Stępniów i Dydoniów
NIEDZIELA
(17.09.2023 r.)
8001)+ Natalię Walaszczyk (w 4 r. śm.); Jana, Andrzeja, Grzegorza, Sławomira Walaszczyków
10001)+ Henryka, Mariannę, Waleriana Szymanków; Piotra, Zofię, Mieczysława, Jana Skórów; Annę Smolarek; Ludomira, Ludomira, Wiesławę Różyckich
12001)+ Aleksandra Jansona (w r. śm.)
17001)+ Janinę Kuśmierek – od wnuczki Oli z mężem i dziećmi