06.10.2019 r.

1. Rozpoczynamy Misję święte z okazji 100-lecia naszej parafii. Serdecznie zapraszamy Parafian do uczestniczenia w nich według programu.
  2. Od dziś można odbierać zamówione obrazki Matki Bożej Anielskiej wraz z Aktem Zawierzenia. Na dziś zamówionych zostało 150 sztuk. Gdyby ktoś jeszcze miał życzenie nabyć taki obrazek do swojego domu to można się jeszcze na drugą turę zapisywać. Koszt 40 zł. Obrazki te zostaną uroczyście poświęcone podczas Mszy św. Jubileuszowej z ks. Arcybiskupem 15.10 o godz. 17.00. Prosimy je w tym dniu przynieść do kościoła i po uroczystym zawierzeniu siebie i swojej rodziny Matce Bożej zabrać do domu i Akt Zawierzenia znajdujący się na odwrocie obrazka podpisać.
  3. W niedzielę dzisiejszą i przyszłą Msze św. wg zwyczaju, różaniec o 16.30. Codziennie od poniedziałku do soboty rozpoczniemy nasze duchowe ćwiczenia modlitwą różańcową o godz. 16.30. Po różańcu Msza św. z nauką i codziennie z konkretnym nabożeństwem.
  4. Na poniedziałek po zakończonej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w modlitwę różańcową w tzw. Żywym Różańcu.
  5. We wtorek zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. na godz. 16.15. Zostaną wręczone różańce.
  6. Kandydaci do bierzmowania proszeni są na różaniec i Mszę św.: klasy VIII szkoły podstawowej i I szkoły ponadpodstawowej w sobotę 13.10 godz.16.30, a klasy VI i VII szkoły podstawowej we wtorek 15.10 godz. 16.30.
  7. W przyszłą niedzielę 13.10 zakończymy Misje święte nabożeństwem fatimskim: o godz. 16.30 różaniec, następnie Msza św. i procesja fatimska.
  8. Również w przyszłą niedzielę 13.10 będziemy przeżywali XIX Dzień Papieski. Uroczysta Msza św. z tej okazji o godz. 12.00. Po Mszy św. zostaną wręczone nagrody zdobyte przez dzieci i młodzież w X Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II oraz Konkursie Plastycznym.
  9. Z racji Dnia Papieskiego młodzież będzie zbierała dobrowolne ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Noweg Tysiąclecia, która funduje stypendia najzdolniejszej, a niezamożnej młodzieży.