VI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.02.2020 r.

1. W piątak przypada III piątek miesiąca. Msza święta wraz z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o godzinie 17.00.

2. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VIII Szkoły Podstawowej oraz z I Ponadpodstawowych.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

09.02.2020 r.

1. We wtorek 11 lutego wyjazd na czuwanie na Jasną Górę o godzinie 19.00. Można się zapisywać.

2. Również 11 lutego przypada XXVIII Światowy Dzień Chorego. Celem tego dnia jest objęcie modlitwą chorych duchowo i fizycznie, jak i zwrócenie uwagi świata na ich potrzeby oraz dostrzeżenie tych, którzy zawodowo, bądź jako wolontariusze towarzyszą chorym i cierpiącym.

3. Dziś po mszach świętych zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz Katolickiego Ruchu Dobroczynnego Betel. Pieniądze ofiarodawców zostaną przeznaczone na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi, osobami upośledzonymi intelektualnie bądź ruchowo.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.00 krótkie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

5. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI i VII Szkoły Podstawowej.