05.07.2020 r.

1. W przyszłą niedzielę przypada druga niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 10.00.
  2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej (grupa z 2 sierpnia) mają swoje spotkanie w poniedziałek o godzinie 18.00.
  3. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godzinę 20.30.
  4. W dniach od 4 do 6 września będzie miała miejsce pielgrzymka rowerowa z naszej parafii na Jasną Górę. Chętnych prosimy o przemyślenie planów urlopowych oraz o zapisy.
  5. Wszystkim wypoczywającym i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie i niedzielnej Mszy świętej.

28.06.2020 r.

1. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej (grupa z 2 sierpnia) na spotkanie w poniedziałek na godzinę 18.00.

2. W Poniedziałek przeżywamy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godzinie 9.00 i 17.00.

3. W czwartek o godzinie 20.30 Nabożeństwo Różańcowe. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. Nabożeństwo okolicznościowe o godzinie 17.00.

W pierwszy Piątek wynagradzamy Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy. Spowiedź od godziny 16.00.

W pierwszą Sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godzinie 17.00. Odwiedziny chorych od godziny 9.00. Prosimy chętnych o zgłoszenie.

5. Przypominamy, że do przyszłej niedzieli przez okres wakacyjny (lipiec, sierpień) Msze Święte będą o godzinie: 9.00; 11.00 i 17.00

6. Prosimy właścicieli grobów na cmentarzu w Kleszczowie,
aby dostarczyli oświadczenia o podejmowaniu opieki nad grobem.

7. Wszystkim korzystającym z czasu wakacyjnego życzymy zdrowych i udanych wyjazdów. Pamiętajmy o modlitwie i Mszy świętej niedzielnej.

8. Zapowiedzi.

21.06.2020 r.

2. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania (klasy VIII SP i I Ponadpodstawowe) w przyszłą niedzielę o godzinie 10.00.

3. W najbliższą środę przeżywamy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Jest to także odpust w Łękińsku. Suma odpustowa o 11.30.

4. Przypominamy, że przez okres wakacyjny (lipiec, sierpień) poczynając od pierwszej niedzieli lipca Msze Święte będą o godzinie: 9.00; 11.00
i 17.00

5. Msza święta na zakończenie roku szkolnego będzie w czwartek
o godzinie 16.00.

6. Prosimy właścicieli grobów na cmentarzu w Kleszczowie,
aby dostarczyli oświadczenia o podejmowaniu opieki nad grobem.

14.06.2020 r.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do duchowego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy osobom, które przygotowały ołtarze, Straży Pożarnej, Orkiestrze, Panu Organiście, Dzieciom sypiącym kwiaty oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza.

2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej (grupa z 2 sierpnia) mają spotkanie w poniedziałek o godzinie 18.00.

3. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek o godzinie 17.00.

4. W piątek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte w tym dniu o godzinie 9.00 i 17.00. Tego dnia przypada także trzeci piątek miesiąca. Msza o miłosierdzie Boże dla naszych bliskich zmarłych o godzinie 17.00.

5. Informujemy, że w okresie wakacyjnym (tj. w lipcu i sierpniu) Msze święte w niedziele będą o godzinie 9.00; 11.00 i 17.00.

6. Zapowiedzi

07.06.2020 r.

1. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, czyli Boże Ciało. W naszej parafii będziemy w tym dniu gościli ks. Neoprezbitera Szymona Całusa, który wygłosi Boże Słowo i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa zarówno na Mszy świętej o godzinie 8.00 jak i po Mszy świętej o godzinie 10.00, po zakończeniu procesji Bożego Ciała. Procesja Bożego Ciała będzie w naszej parafii przebiegała w sposób tradycyjny – do czterech ołtarzy. Prosimy serdecznie o zbudowanie ołtarzy tak jak w minionym roku. 1 ołtarz koło Państwa Tarkowskich; 2 ołtarz przy ul. Wysokiej; 3 ołtarz koło Państwa Gurazdów i 4 przy pomniku Jana Pawła II. Procesję rozpoczniemy od razu po Mszy świętej o godzinie 10.00. Na Mszy świętej nie będzie homilii, gdyż jak w minionych latach będzie ona wygłoszona przy ostatnim ołtarzu. Zapraszamy Druhów Strażaków, Orkiestrę, dzieci sypiące kwiaty, asystę. Pójdźmy razem w uroczystej procesji za Chrystusem. Przypominamy o zachowaniu podczas procesji wskazań sanitarnych.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 10.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Możliwość Adoracji do godziny 12.00.

3. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej (grupa 2 sierpnia) we wtorek o godzinie 18.00.

4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 16.45.

5. Zapowiedzi